Suje Okulları Resmi Web Sitesi

ÖDÜLLER


HABERLER


Duyarlı, donanımlı ve vicdanlı bireyler yetiştireceğiz

Ekolojik okul anlayışıyla kapılarını açan Suje Okulları Kurucu Temsilcisi Sibel Çelik, öğrenmenin sorumluluğunu üstlenen çocuklar için biraya geldiklerini anlattı.

Devamını Oku

Ankara'nın gururu Nurgül 3 madalya ve 1 kupa ile döndü

Macaristan’da 20-22 Eylül 2019 tarihlerinde düzenlenen 17. Pecs Cup 2019 Uluslararası Ritmik Jimnatik Turnuvası’nı ikincilikle tamamlayan 11 yaşındaki Nurgül Genç 3 madalya ve kupa ile ülkeye döndü.

Devamını Oku

Serbest Katılımlı orkestra kuruluyor

Türkiye’nin ilk serbest katılımlı orkestrası Ankara’da kuruluyor. Şef Musa Göçmen’in enstrüman çalabilen her çocuğun dev bir orkestranın parçası olabilmesi amacıyla başlattığı projeyle, Ankara’da çocuk filarmoni orkestrası kurulacak.

Devamını Oku

Doğa ile başbaşa bir eğitim: SUJE OKULLARI

Doğa ile baş başa olan duyu ve duygu zenginliğine sahip çocuklar yetiştirmek ilkesiyle kurulan Suje Okulları 2018-2019 eğitim öğretim yılında kapılarını açıyor.

Devamını Oku

Çocukların hayat bakışı için öğretmen ve velilere eğitim

SUJE Okulları, Beyazgül eğitim Kurumları ve Stilla Psikolojik Danışmanlık ve Yaşam Merkezi Psikolojik Danışmanı Gülay Ertürk, önemli bir sosyal sorumluluk projesi için bir araya geldi.

Devamını Oku

Öğretmenler turnuvası sona erdi

Çankaya gençlik ve spor ilçe Müdürlüğü ile Türkiye Masa Tenisi Federasyonu’nun gerçekleştirdiği ve Suje Okulları’nın sponsoru olduğu Öğretmenler Arası Masa Tenisi Turnuvası sona erdi.

Devamını Oku

Ankaralılar yaza Musa Göçmen ile 'Merhaba' dedi

SUJE Okulları, yazın gelişini bir şenlikle Kutladı. Tüm Ankaralılara açık olan “Merhaba Yaz Şenliği” kapsamında Düzenlenen etkinlikte, ünlü orkestra şefi Musa Göçmen Orkestrası bir konser verdi.

Devamını Oku

Kızların satranç başarısı

Suje Okulları tarafından desteklenen Satranç Turnuvası, minik sporcular tarafından yoğun ilgi gördü.

Devamını Oku

PARTNERLERİMİZ